STROJNÍ KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň:

  • Konstrukce jednoúčelových strojů
  • Návrh a konstrukce panelových přístrojů a plechových dílů
  • Zpracování výrobní dokumentace
  • Asistence při uvádění strojů a zařízení do provozu

Požadavky:

NUTNÉ

  • Minimálně středoškolské vzdělání se zaměřením na strojní konstrukci
  • Zájem o práci s vyspělou technikou a další sebevzdělávání
  • Znalost AJ
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

VÝHODOU

  • VŠ vzdělání se zaměřením na strojní konstrukci
  • Znalost práce v SolidWorks 2014
  • Praxe ve výše uvedeném oboru
  • Znalost dalšího cizího jazyka

Osobní předpoklady:

  • Kreativní technické myšlení
  • Základní komunikační a organizační schopnosti, osobní zájem a pracovní nasazení
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, důslednost

Místo výkonu práce:

Ostrava - Pustkovec

Region působnosti:

Česká republika

Termín nástupu:

Ihned

O společnosti:

Divize Virtuální instrumentace firmy ELCOM, a.s. je světově uznávaným dodavatelem špičkových řešení zejména v oblasti automatizovaných měřicích a testovacích systémů, systémů monitoringu kvality elektřiny, průmyslových testerů a kamerových systémů. Jednou z činností divize je také distribuce kamer, objektivů, světel a dalších komponent pro strojové vidění.

Nabízíme:

  • Získání vysoké technické odbornosti
  • Perspektivní a zajímavou práci v ryze české firmě
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost osobního a profesního růstu

Motivační dopis a životopis v českém a anglickém jazyce, který bude podkladem pro pozvánku k výběrovému řízení, zasílejte na email uvedený níže.

ELCOM, a.s., divize Virtuální instrumentace, Technologická 374/6, 708 00 Ostrava-Pustkovec

pdf icon Leták v PDF