OBCHODNÍK

Pracovní náplň:

  • Hlavní pracovní náplní je prodej zákaznických řešení v oblasti speciálních zdrojů a jiných produktů výkonové elektroniky
  • Komunikace se zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Návrh vhodných zákaznických řešení
  • Příprava nabídek a obchodních smluv
  • Prezentace produktů a řešení na veletrzích a seminářích
  • Tvorba podkladů pro odborné články a propagační materiály

Požadavky:

  • VŠ elektrotechnického zaměření, nejlépe v oboru silnoproudá elektrotechnika
  • Dobrá orientace v oblasti výkonové elektroniky a pohonů
  • Praxe z oblasti prodeje a obchodování je výhodou
  • Znalost AJ pasivně
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Osobní předpoklady:

  • Ochota cestovat a poznávat nové lidi
  • Ochota vzdělávat se a přijímat nové výzvy
  • Obchodní dovednosti - schopnost vycítit obchodní příležitost a prodat produkt
  • Vytrvalost a nezdolnost - nenechat se odradit neúspěchem
  • Prezentační dovednosti - schopnost představit obchodní nabídku

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v ryze české firmě
  • Vzdělávání a profesní růst
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost podílet se na realizaci unikátních výrobků v oblasti výkonové elektroniky
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Jazykové kurzy angličtina, ruština
  • Nástup možný okamžitě

Místo výkonu práce:

  • Brno, Medlánky

Pokud vás nabídka zaujala, zasílejte prosím písemnou odpověď doplněnou strukturovaným životopisem na následující adresu:

ELCOM, a.s.
Divize Aplikovaná elektronika
Hudcova 76a
612 00 Brno

tel.: +420 558 279 800