ELEKTROMONTÉR

Pracovní náplň:

... přizpůsobená schopnostem a znalostem zaměstnance, ale rámcově:

  • Příprava montáže elektrických instalací v různých průmyslových prostorech a objektech
  • Instalace a zapojování rozváděčů a technologických komponent různých napětí (od 5 V do 35 kV) a výkonů (od řádově jednotek VA po MVA) a to včetně  měření a regulace

Požadavky:

NUTNÉ

  • SO vzdělání se zaměřením na elektro (minimálně)
  • Znalost čtení v elektrotechnických schématech
  • Řidičský průkaz sk. B

VÝHODOU

  • Praxe v oboru
  • Vyhláška 50/78 Sb.  §6

a pomůže (není však podmínkou) znalost cizího jazyka.

Osobní předpoklady:

  • Technické myšlení, manuální zručnost
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Základní komunikační schopnosti
  • Osobní zájem, pracovní nasazení a toulavé boty

Místo výkonu práce:

Různě po krajích ČR (občas i v zahraničí) s místem nástupu v Brně - dodržujeme pracovní turnus pondělí až čtvrtek (v tek je náhradní volno)

Region působnosti:

Česká republika

Termín nástupu:

Ihned

O společnosti:

Divize Realizace a inženýrink se sídlem v Brně a Ostravě se věnuje dodávkám rozvodných zařízení nízkého a vysokého napětí s důrazem na zajištění elektromagnetické kompatibility celého výkonového systému.

Nabízíme:

  • Prohloubení technické odbornosti, práce s high-tech systémy
  • Perspektivní a zajímavou práci v ryze české firmě
  • Pracovní prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost osobního a profesního růstu

Zprávu o zájmu pracovat u nás a stručný životopis zasílejte na email uvedený níže.

ELCOM, a.s., divize Realizace a inženýrink, Hudcova 76a, Brno