APLIKAČNÍ INŽENÝR

Prodej komponent pro strojové vidění

Pracovní náplň:

  • Návrh vhodných zákaznických řešení, provádění technických zkoušek a studií proveditelnosti
  • Poskytování odborných konzultací a technické podpory zákazníkům
  • Prodej produktů pro strojové vidění
  • Komunikace se zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Komunikace s výrobci a dodavateli produktů pro strojové vidění
  • Prezentace produktů a řešení na veletrzích a seminářích, tvorba podkladů pro odborné články

Požadavky:

NUTNÉ

  • Minimálně středoškolské vzdělání, nejlépe technického zaměření
  • Aktivní znalost AJ, další jazyky výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

VÝHODOU

  • Znalosti z oboru automatizace nebo problematiky průmyslových kamer a zpracování obrazu
  • Obchodní a prezentační dovednosti

Osobní předpoklady:

  • Kreativní technické myšlení
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Zájem o práci s vyspělou technikou a další sebevzdělávání
  • Houževnatost, vysoké pracovní nasazení
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, důslednost

Oblast působnosti:

Česká republika nebo Slovensko

Termín nástupu:

Ihned

O společnosti:

Divize Virtuální instrumentace firmy ELCOM, a.s. je světově uznávaným dodavatelem špičkových řešení zejména v oblasti automatizovaných měřicích a testovacích systémů, systémů monitoringu kvality elektřiny, průmyslových testerů a kamerových systémů. Jednou z činností divize je také distribuce kamer, objektivů, světel a dalších komponent pro strojové vidění.

Nabízíme:

  • Možnost profesního růstu
  • Perspektivní a zajímavou práci v ryze české firmě
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Motivační dopis a životopis, který bude podkladem pro pozvánku k výběrovému řízení, zasílejte na email uvedený níže.

ELCOM, a.s., divize Virtuální instrumentace, Technologická 374/6, 708 00 Ostrava-Pustkovec

pdf icon Leták v PDF