Kariéra

Společnost ELCOM, a.s., kontinuálně vyhledává talenty v oborech své činnosti. V naší dynamické technologické společnosti s mezinárodním působením se mohou uplatnit jak zkušení odborníci, tak i čerství absolventi různých technických oborů.

Váš motivační dopis a CV prosím zašlete emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zpracování osobních údajů

Informujeme Vás, že zpracováváme Vaše osobní údaje za účely oslovení uchazečů o zaměstnání, hodnocení uchazečů o zaměstnání a provádění náborového procesu, a to pro Vámi poptávanou pozici. Právními důvody ke zpracování jsou naše oprávněné zájmy. Zpracovávanými osobními údaji jsou Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o Vaší kvalifikaci a další údaje obsažené ve Vašem životopise či požadované pro konkrétní pozici.

Správcem osobních údajů je ELCOM, a. s., IČO: 25077155, se sídlem Praha 4, Lomnického 1705/9, PSČ: 140 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 4293.

Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely a o Vašich právech naleznete na ZDE

 

jobs fb