Novinky a události

V Česku schází podpora těch, kteří svět mění a inovují. O technologiích budoucnosti se tak jenom řeční, míní šéf společnosti ELCOM Daniel Kaminský. "Místo toho, aby například myšlenka Industry 4.0 chytila drive a začalo se něco reálně dít, sveze se s ní řada institucí a nakonec to stejně skončí jako v seriálu Jistě, pane ministře. Vytváří se komise komisí a podkomise komisí," říká

...
více...

Desítky tisíc odborných návštěvníků, 649 vystavovatelů z 26 zemí, všichni hlavní lídři oboru a skvělá nálada.

více...

Veletrh AMPER 2019 je za námi. Byli jste se podívat na našem novém stánku?

více...

Společnost ELCOM, a.s. bude prezentovat své produkty a služby na 27. Mezinárodním veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku ve dnech 19. 3. - 22. 3. 2019 v Brně.

více...

Vážení obchodní partneři,

dnešním dnem začíná společnost ELCOM, a.s. používat nové logo, jako součást našeho nového moderního vizuálního stylu. Postupně budete vidět naše nové logo na všech našich firemních dokumentech, vizitkách a technické dokumentaci. Novou moderní tvář představíme také na nadcházejícím mezinárodním veletrhu AMPER 2019. Zároveň zahajujeme práci na

...
více...

Pojem linkový kondicionér označuje zařízení, které je schopno pozitivním způsobem ovlivňovat kvalitativní parametry elektřiny. Do obvodu, ve kterém má dojít k úpravě napětí, sériově zapojíme další zdroj, který svým napětím působí proti vzniklému úbytku na vedení distribuční sítě nn. Velmi zjednodušeně lze říci, že jde o stabilizátor napětí v síti.

více...

Zveme Vás na konferenci zaměřenou na energetické rušení v průmyslových a distribučních sítích, konanou ve dnech 29. 11. - 30. 11. 2018 v Brně.

Téma 13. konference ERU 2018 bude:
ELEKTROMAGNETICKÁ KOMPATIBILITA V NASTUPUJÍCÍ ELEKTROMOBILITĚ

www.elcom.cz/eru

více...

Ukončili jsme společný projekt CZ.01.1.02/0.0/0.0/ 16_045/0009731 s Centrem ENET VŠB TU Ostrava, řešený v rámci OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost - Inovační vouchery s názvem "Detekce poruch ve VN distribučních soustavách”. Výsledky budou firmě ELCOM sloužit jako podpora prodeje nových produktů.

...

více...

Projekt je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je odstranění závislosti rovnacího procesu na obsluze rovnacího stroje vytvořením technologie, která je schopna reagovat na různé nuance výroby s navýšením kvality a produktivity dané operace. Plánovaným výstupem je funkční vzorek, SW a ověřená technologie.

více...

Nová měřicí platforma ENA-NXG firmy ELCOM je postavena na modulární architektuře, umožňující kombinaci CPU modulu, a až 6-ti vstupních modulů do jednoho měřicího přístroje.

Více informací na stránce produktu

...

více...

Společnost ELCOM, a.s. bude prezentovat své produkty a služby na 26. Mezinárodním veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku ve dnech 20. 3. - 23. 3. 2018 v Brně.

více...

Brněnský mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední a východní Evropě. Ten 59. se uskutečnil společně s dalšími specializovanými veletrhy a stovkami doprovodných akcí.

Letošního MSV se zúčastnilo více než 1600 firem z 32 zemí světa. Nemohli zde chybět zejména ti, kteří udávají směr. Tedy světoznámé firmy, uznávaní odborníci, představitelé průmyslu

...
více...

Společnost ELCOM, a.s. bude prezentovat své produkty a služby na 25. Mezinárodním veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku ve dnech 21. 3. - 24. 3. 2017 v Brně.

více...

Brněnský mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední a východní Evropě. Ten 58. se uskutečnil společně s dalšími specializovanými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PLASTEX a PROFINTECH.

Společnost ELCOM, kterou vám chceme představit je nejen významným a vždy inovativním vystavovatelem, ale především lídrem ve svém oboru. Progresivnost a technickou

...
více...

Volné pracovní pozice zveřejňujeme také na www.jobdnes.cz

více...

Veletrh nejen pracovních příležitostí

více...

Navštivte naši expozici na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 3.10.- 7.10.2016, pavilon Z, stánek č. 30 v ElektroParku Elektrotechnické asociace ČR

více...

Desítky tisíc odborných návštěvníků, 600 vystavovatelů z 23 zemí, všichni hlavní lídři oboru a skvělá nálada.

Přesně tak vypadala největší elektrotechnická událost střední Evropy – veletrh AMPER 2016. Již z dálky viditelný modrobílý stánek společnosti ELCOM je stálou dominantou pavilonu P. Odbornou veřejnost zde zaujala především inovativní technologická řešení v oblasti Průmyslu 4.0, které ELCOM nabízí svým zákazníkům z různých technologických oborů.

více...