Datum: 06.12.2017

ELCOM, a.s. - prezentace na MSV 2017

Brněnský mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední a východní Evropě. Ten 59. se uskutečnil společně s dalšími specializovanými veletrhy a stovkami doprovodných akcí.

Letošního MSV se zúčastnilo více než 1600 firem z 32 zemí světa. Nemohli zde chybět zejména ti, kteří udávají směr. Tedy světoznámé firmy, uznávaní odborníci, představitelé průmyslu a politické špičky.

Společnost ELCOM, je nejen tradičním vystavovatelem na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně ale především lídrem ve svém oboru. Její expozice v Elektroparku přitahovala jak odborníky a představitele průmyslu, tak i širší veřejnost.

Progresivnost a technickou vyspělost jejích produktů potvrdil zájem odborníků a také velké množství studentů technických univerzit, jejichž stánky byly v těsném sousedství Elektroparku. Vystavená řešení navazují na produkty, které jsme mohli vidět přímo na testovacích pracovištích ELCOMu.

To, že se ELCOM společně s Elektrotechnickou asociací stará o technické vzdělávání, zejména v Průmyslu 4.0, potvrdily i návštěvy studentů středních škol, na jejichž vzdělávání se podílí.