Divize společnosti

ELCOM, a.s. logoFirma ELCOM, a. s. podniká v oblasti silnoproudé elektrotechniky, elektroenergetiky, virtuální instrumentace a je organizačně rozdělena do pěti divizí a útvaru zajišťující obchodování, organizační správu a samotné účetnictví firmy.

Divize Realizace a inženýrink

Divize Realizace a inženýrink se sídlem v Brně a Ostravě se věnuje dodávkám rozvodných a kompenzačních zařízení nízkého a vysokého napětí s důrazem na zajištění elektromagnetické kompatibility celého výkonového systému.

KONTAKT Více

Divize Pohony

Divize Pohony se sídlem v Praze je jednou z nejstarších divizí společnosti ELCOM, a.s. Svoji činnost v oblasti elektrických pohonů a jejich komponent rozvíjí již od roku 1992, se zaměřením na pohony v prostředí s nebezpečím výbuchu, energetice, vodárnách, těžebním průmyslu, atd.

KONTAKT Více

Divize Aplikovaná elektronika

Divize Aplikované elektroniky se sídlem v Brně je zaměřena na výzkum, vývoj a výrobu speciálních výkonových elektronických zařízení, zejména speciálních napájecích zdrojů pro železnici a zkušebny elektrických strojů.

KONTAKT Více

Divize Virtuální instrumentace

Divize Virtuální instrumentace působí od roku 1997 ve Vědeckotechnologickém parku Ostrava v těsném sousedství areálu VŠB - Technické univerzity Ostrava.

KONTAKT Více

Divize Výroba

Divize Výroba se sídlem v technologickém parku v Bystřici nad Pernštejnem slouží jako výrobní závod pro ostatní divize a dále pak jako materiálně-logistická centrála firmy.

KONTAKT Více