O společnosti

O společnosti

Garantovaná efektivita

Garantujeme maximální nákladovou a výkonovou efektivitu řízení celého procesu zakázek od jejich návrhu až po kompletní realizaci. Projekty realizujeme kompletně in-house v souladu s vlastní integrovanou politikou procesního managementu.

Úrovní komplexního pochopení problematiky a všestranným zaměřením se řadíme k nejzkušenějším týmům nejen v České republice, ale i v zahraničí. Naše dlouholeté znalosti a zkušenosti získané díky realizaci unikátních projektů nám umožnily stát se evropským leaderem v oblasti automotive applications a světovým leaderem testovacích systémů.

Zakládáme si na zodpovědně provedené analýze potřeb a přání zákazníka, srozumitelné interpretaci, precizním zpracování projektu, ale především na kvalitních vývojových či konstrukčních pracích s využitím nejnovějších technologií.

Historie společnosti

Prvotřídní řešení

Jsme poskytovatelem prvotřídních řešení v oboru elektrotechniky, ať už sériových či na zakázku vytvářených. Našich služeb využívají jak inženýři a technici jednotlivých podniků, tak pracovníci národních přenosových soustav v ČR i ve světě.

Technologický lídr

Naším společným cílem je jednak i nadále poskytovat prvotřídní služby v oblastech našeho působení a hlavně stát se dlouhodobým lídrem v oblasti poskytování řešení na míru tam, kde jiná řešení selhávají.

Projekty po celém světě

Důkazem vyspělých řešení ELCOM je zastoupení projektů po celém světě.

doc. Ing. Daniel Kaminský, CSc.

Prezident společnosti a předseda představenstva

„Klíčem k úspěchu je dobrá týmová spolupráce.
V naší společnosti si vážíme práce všech členů našeho firemního týmu a víme, že každý člen týmu je stejně důležitý.“

Souhlasím s použitím cookies -->